52 Lt už 103 Lt vertės šveičiamąjį veido ir kūno gelį „Healthy Joy” (100 ml). Išsirinkite ir kitų „Healthy Joy” linijos produktų!

Lt_offer_ended_line
Dbeba3b998eca4c8b7d6
Kupono kaina: 52Lt
Įprasta kaina: 103 Lt
Jau nupirkta:
5
Liko laiko:
Laikas baigėsi
Apie akciją

Odos senėjimas prasideda nuo odos ląstelių. Ląstelių gydymo ir priežiūros metodas yra pats efektyviausias norint pagerinti odos būklę. Kuomet ląstelinės terapijos metodai tapo žinomi visame pasaulyje, jie sukėlė tikrą sensaciją kosmetologų tarpe. O kosmetika, sukurta remiantis šiais metodais, tapo labai populiari moterų tarpe visame pasaulyje. Kompanijos „Healthy Joy” produkcijaviena iš nedaugelio šios naujovės pavyzdžių. Tad, mielosios, išbandykite šį kosmetologijos stebuklą jau dabar! Išsirinkite vieną iš šiandieną AkcijaTau.lt aplankiusių „Healthy Joy” produktų ir džiaukitės pasakiškai lygia ir skaisčia oda už grožį suprantančią kainą!

Kupono kaina: 52Lt
Įprasta kaina: 103 Lt
Jau nupirkta:
5
Liko laiko:
Laikas baigėsi
Vilniuje vykstančios akcijos
Paskutinės paieškos
antistresinis kamuoliukas shoppy intimately aromatai medaus procedura nail beauty studio bio oil 8 gb 32 gb master cooks 5* viesbutis adapteris nešiojama back up veido sauna inhaliatorius YH1502 smoothie maker plakiklis CORNER TWISTER SWEEPER